С много емоции, усмивки и вълнение изпратихме нашите абитуриенти от 12. клас!
Празничният ден беше изпълнен с незабравими моменти, а специален поздрав към зрелостниците отправиха и талантливите мажоретки от ДГ „Славейче“.
По време на тържеството г-жа Светлана Стоева - директор на нашето училище, награди учениците, постигнали призови места и достойно представили училището в областта на науката, изкуството и спорта.
Гордеем се с успехите на нашите ученици и им пожелаваме смело да следват мечтите си, да бъдат упорити и уверени по пътя напред!
На добър час, випуск 2026!